Jsme rodinná stavební firma působící nejen v oblasti Jihomoravského kraje již více než 25 let. Vážíme si našich kolegů, jejich práce a vztahy mezi lidmi jsou pro nás stěžejní záležitostí. Přidejte se k našemu týmu a podílejte se s námi na výstavbě nových bytových i nebytových domů, ve kterých stojí za to žít!!!

Do našeho týmu hledáme šikovné a spolehlivé kolegy na následujcí pozice:

Obkladač

Pro uvedenou pozici požadujeme: vyučen v oboru, samostatnost, zručnost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, praxe podmínkou.

MZDA: 26.000 – 40.000 Kč

Nástup možný ihned.

Zedník

Zednické práce na okr. Znojmo, praxe vítána, rekonstrukce i nová výstavba, vyučen v oboru, zateplení, práce na lešení.

MZDA: 26.000 – 38.000 Kč

Kvalifikovaný stavební dělník hlavní stavební výroby

Požadujeme fyzickou zdatnost, součástí může být i práce ve výškách. Jedná se o manuální činnost, obsluhu jednoduchých strojů, nošení a převážení stavebního materiálu, míchání směsí a stavění z připraveného materiálu.

MZDA: 26.000 Kč

Přípravář/rozpočtář HSV

Náplň práce: tvorba rozpočtu během všech fází projektů, tvorba cenových nabídek dle projektové dokumentace, výběrová řízení na subdodavatele a následná komuniakce s nimi, analýza nabídek a objednávky materiálů, soupis materiálů, nastavení objemu dodání, kontrola návrhu tehcnického řešení zakázek, zpracování odhadu investičních nákladů zakázek, komunikace se stavbyvedoucím v průběhu realizační fáze.

Požadujeme: vystudovaný obor stavebnictví, ŘP sk. B, znalost PC Word, Excel (nutností), technické myšlení a smysl pro detail, důslednost, zodpovědnost, týmovost a vynikající komunikační dovednosti, časová flexibilita, zkušenosti s prací v rámci rozpočtových programů, především Build Power (od fy RTS).

MZDA: 30.000 - 50.000 Kč

V případě zájmu kontaktujte paní Bémovou na tel. čísle: 724 208 014

Seznam všech volných pracovních pozic naleznete i na webu www.personalka.cz.

Kontakt

S-A-S STAVBY spol. s r.o.
Husitská 1
669 02 Znojmo

fb-small

tel: +420 530 512 111
gsm: +420 724 208 014
www.sasgroup.cz

rodinny-podnik_cz