S-A-S STAVBY je dnes již tradiční rodinnou firmou, kterou úspěšně vede nyní druhá generace rodiny Svobodových. Na trh stavebních zakázek vstoupila v roce 1992 a již 31 let vystupuje především jako generální dodavatel staveb. S-A-S STAVBY umí kvalitně postavit rodinné domy podle individuálních požadavků klienta, realizovat rezidenční a průmyslové projekty i širokou škálu staveb veřejného sektoru. Své aktivity soustřeďuje převážně v Jihomoravském kraji.

Kvalitně odvedenou práci zajišťuje dobře zvládnutý přípravný a výrobní proces. Rychlost a kvalita výstavby je podpořena vlastní kvalitní technikou a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou pravidelně zaškolováni ve svých specializacích a podílí se tak na rozvoji firmy.

V současnosti je firma začleněna v holdingu S-A-S GROUP, jehož náplní je kompletní servis v oblasti developmentu, zahrnující kromě vlastní realizace staveb i ucelený servis v rámci prodeje. Největším úkolem současnosti je příprava, realizace a prodej vlastních developerských projektů v oblasti rezidenční výstavby v Jihomoravském kraji a v Praze.

 

Podporujeme

 

v oblasti vzdělání, kultury a historie:

Školka bez hranic

Školka, která nezná státní hranice, jazykovou bariéru, ani kulturní rozdíly. Školka, která maximálně využívá příhraniční polohu regionu.

Hudební festival Znojmo

Akce s názvem Hudební festival Znojmo je zaměřena na výročí významných hudebních skladatelů starších hudebních období, a koresponduje tak se vzácnou historickou architekturou města Znojma. 

v oblasti zdravotní a sociální:

Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky. 

Český výbor pro UNICEF

Zdravotní klaun

Rozum a cit - Nadační fond pro opuštěné děti

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM

Diakonie ČCE středisko Vsetín

Sdružení SOS dětských vesniček

DOBRÝ ANDĚL

Cílem humanitární organizace DOBRÝ ANDĚL je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc ve výši 1 – 5 tis. Kč. Tímto způsobem umožníme Dobrým andělům navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně, v průměru o 20 %.

Lékaři bez hranic

Lékaři bez hranic jsou mezinárodní humanitární organizace, která poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. 

Člověk v tísni

Nevládní nezisková organizace Člověk v tísni vychází z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity. Lidskou důstojnost a svobodu považuje za základní hodnoty. Věří, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv.

Kontakt

S-A-S STAVBY spol. s r.o.
Husitská 1
669 02 Znojmo

facebook instagram

tel: +420 530 512 111
gsm: +420 724 208 014
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.sasgroup.cz

rodinny-podnik_cz