Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, škol, obchodních center a dalších staveb.
Realizovali jsme pro Vás tyto projekty:

Novostavba RD Rozdrojovice
Objekt samostatně stojícího rodinného dvojpodlažního domu na monolitických betonových základových pasech. Zastropení řešeno žb. monolitickou bezprůvlakovou stropní deskou, svislé obvodové nosné stěny provedeny z cihelných tvarovek. Zhotovena kompletní novostavba RD. Práce byly ukončeny v roce 2016.
Více informací
Stavební úpravy objektu č.p. 24, Chvalovice
Rekonstrukce stávajícího objektu na sportovní centrum s tělocvičnou a fitness se sociálním zázemím a knihovnou. Součástí stavby byla i úprava kanalizace a venkovních prostor (zpevněných ploch, gabionové zídky atd.). Rekonstrukce byla ukončena v roce 2020.
Více informací

 

Rekonstrukce objektu ZŠ a MŠ Horní Dunajovice
Na přelomu roku 2020 a 2021 byla realizována veřejná zakázka zateplení fasády objektu ZŠ a MŠ Horní Dunajovice, dále výměna vybraných interiérových dveří, výměna podlah a plechových příček na WC, rekonstrukce rozvodů vytápění a elektroinstalací.
Více informací
Stavební úpravy objektu ZŠ Hrádek - II. etapa
V rámci veřejné zakázky stavebních úprav ZŠ Hrádek došlo k podřezání zdiva proti vodě a změně vlhkosti. Byly aplikovány nové izolace proti vodě a zemní vlhkosti v 1. NP, nové podlahy v 1. NP, nové vnitřní dveře a zárubně, nové záchody pro dívky v 1.NP. V rámci dalších prací byl zhotoven vnitřní vodovod, kanalizace v 1.NP pod konstrukcí podlahy a vzduchotechnika v hygienickém bloku 1.NP, kuchyň pro provoz školy.
Více informací

Kontakt

S-A-S STAVBY spol. s r.o.
Husitská 1
669 02 Znojmo

facebook instagram

tel: +420 530 512 111
gsm: +420 724 208 014
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.sasgroup.cz

rodinny-podnik_cz