Výstavba a rekonstrukce bytových domů v lokalitě Jihomoravského kraje. Můžeme nabídnout zkušenosti s výstavbou, rekonstrukcí či zateplením bytových domů.

Atrium Nový Lískovec
Komfortní bydlení ATRIUM Nový Lískovec - polyfunkční novostavba pro všechny věkové skupiny. Daleký výhled na krásné okolí, zajištění služeb přímo v domě nebo bezprostřední blízkosti, maximálně pohodlné bydlení – toto nabízí čtyřpodlažní bezbariérový bytový dům. Jako generální dodavatel jsme dokončili v roce 2016.
Více informací
BD Pražská Znojmo
V rámci projektu došlo k zateplení obvodového pláště kontaktním zateplovacím systémem s probarvenou omítkou, k zateplení půdy. Byly provedeny klempířské konstrukce, nasazeny nové balkony, nové plastové výplně, hromosvody. Osazeny nové poštovní schránky.
Více informací
Novostavba polyfunkčního domu Kellerův mlýn Znojmo – I. etapa
Novostavba nového bytového domu včetně inženýrských sítí a zpevněných ploch. Došlo také k výstavbě nových garáží v areálu bytového domu. K úspěšnému dokončení díla došlo v říjnu 2017.
Více informací
Novostavba polyfunkčního domu Kellerův mlýn Znojmo – II. Etapa
Novostavba nového bytového domu ve Znojmě včetně inženýrských sítí a zpevněných ploch. Došlo také k výstavbě nových garáží v areálu bytového domu. K úspěšnému dokončení díla došlo v říjnu 2017.
Více informací
Novostavba polyfunkčního domu Kellerův mlýn Znojmo – III. etapa
Tento projekt zahrnoval rekonstrukci stávajících objektů původního zemědělského sila a mlýna na byty a zubní ordinace. Součástí stavby byla i úprava kanalizace a zpevněných ploch. Objekt je situován v samotném centru města Znojma. Stavba byla dokončena v roce 2019.
Více informací
Bytový dům Blansko
Stavební úprava objektu na náměstí v Blansku, který svým účelem sloužil jako obchodní dům. V rámci výstavby byly provedeny stavební úpravy obvodového pláště a stavba byla zvětšena o přístavbu a nadstavbu dalšího patra. Při celkové úpravě objektu tak nad stávajícími komerčními prostory vzniklo 36 bytových jednotek.
Více informací

Kontakt

S-A-S STAVBY spol. s r.o.
Husitská 1
669 02 Znojmo

facebook instagram

tel: +420 530 512 111
gsm: +420 724 208 014
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.sasgroup.cz

rodinny-podnik_cz